Компанія "Атомсервіс" підтримує введення постійного контролю якості харчування в армії – заява
Компанія "Атомсервіс" підтримує ініціативу громадської антикорупційної ради при Міністерстві оборони України щодо контролю якості продуктів для військовослужбовців. Про це йдеться в заяві, опублікованій у Facebook компанії.
"Ми впевнені, що постійний моніторинг поставок разом із громадськістю й військовими дозволить виявити та замінити недоброчесних виробників, таким чином забезпечивши захисників виключно свіжими та якісними продуктами. За результатами відкритих торгів Prozorro ТОВ "Атомсервіс" уклало сім контрактів з Міністерством оборони України на постачання продуктів харчування ЗСУ. Компанія забезпечує харчуванням більше ніж 250 тис. військовослужбовців. ТОВ "Атомсервіс" успішно виконує контрактні зобов'язання, поставивши військовим частинам за період з початку вступу контрактів у дію на суму 1,075 млрд грн, отримавши оплату від Міністерства оборони в обсязі 19,8 млн грн", – наголосили в пресслужбі.
У компанії додали, що контроль якості необхідний і вона приєднається до цього процесу.
"У зв’язку з величезними обсягами постачань продуктів введення постійного контролю за їхньою якістю громадською антикорупційною радою при МОУ спільно з управлінням контролю за якістю міністерства є необхідним заходом, до реалізації якого ми готові долучитися. Варто підкреслити, що, згідно з контрактними зобов’язаннями, ми, як постачальник, проводимо ретельний контроль якості зразків продуктів від виробників. У деяких випадках окремі партії можуть відрізнятися від зразків, тому ми вітаємо додатковий контроль. Ініціатива члена громадської антикорупційної ради МОУ Геннадія Кривошея щодо постійного контролю за постачанням продуктів харчування до військовослужбовців спільно з управлінням контролю якості дозволить виявляти зловживання та виключати з наших логістичних ланцюгів", – вважають в "Атомсервіс".
У пресслужбі наголосили, що компанія дотримується жорсткої внутрішньої антикорупційної політики й відкрита для співпраці з громадською антикорупційною радою і правоохоронними органами.
"Компанія сповідує нульову толерантність до корупції – у разі виявлення недоброчесних дій наших співробітників окремо чи у змові з контрагентами вони будуть переслідуватися правоохоронними органами в рамках чинного законодавства. Ми зацікавлені в тому, щоб не допустити спроб нажитися на українських захисниках, і тому вітаємо ініціативу громадської антикорупційної ради, яка допоможе виявляти подібні випадки", – резюмували в компанії.
Контекст:
6 червня Міноборони України провело аукціонні торги із закупівлі харчових продуктів і заощадило в середньому 22% порівняно з прогнозованими сумами, повідомляв після аналізу даних у Prozzoro проєкт "Наші гроші". Ярова заявляла, що завдяки тендерній процедурі на 22 позиціях держава заощадила понад 4,5 млрд грн, тепер Міноборони може використати їх на інші потреби армії.
21 червня Міноборони за підсумками проведених через систему Prozorro торгів уклало перші три договори з компаніями-переможцями на постачання харчових продуктів для Збройних сил України.