Бацман: Або політики створять тут Європу, або будуть жити в гівні, як інший народ. Україна зараз – підводний човен
Через коронавірус багато держав закрило свої кордони, тому багаті й впливові громадяни України не зможуть дістати медичну допомогу на Заході або відпочити на відомих курортах, настав час їм вкласти кошти в розвиток своєї країни, вважає головна редакторка видання "ГОРДОН" Олеся Бацман.
Через коронавірус чиновники й заможні політики в Україні, можливо, зрозуміють, що потрібно вкладати гроші у власну країну. Таку думку 20 квітня в інтерв'ю телеканалу "Наш" висловила головна редакторка інтернет-видання "ГОРДОН" Олеся Бацман.
Через пандемію, коли багато держав закрило свої кордони, вони не можуть поїхати в розвиненіші західні країни, зазначила вона.
"До цього моменту всі, хто мав в Україні вплив, фінансовий ресурс, владу і був на державних посадах, не розуміли й не знали, що може настати в історії світової спільноти такий момент, коли Україна стане підводним човном. І з цього підводного човна ти не втечеш нікуди. Якщо він буде тонути, якщо на ньому буде погано, то тобі теж буде погано", – сказала Бацман.
Вона нагадала, що нещодавно в інтерв'ю їй заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко висловив думку, що Європа довго триматиме кордони закритими, побоюючись завезення вірусу з інших країн.
"Такими смертями їм дається зараз коронавірус, що вони не захочуть це проходити ще раз... Усі багаті політики мають задуматися. Чи вони створюють тут Європу, чи вони живуть у цьому гівні, як інший народ. Сподіваюся, що [перше], враховуючи, до якого життя вони звикли, до якої медицини звикли, до яких курортів, магазинів... Немає виходу, тут потрібно створювати свою Європу, свою Америку", – зазначила журналістка.
Вона вважає, що саме зараз найвдаліший час для змін.
Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.
За даними американського Університету Джонса Гопкінса, загальна кількість інфікованих у світі перевищила 2,5 млн, із них більше ніж 659 тис. одужало, а 171 тис. померли. Серед країн, які зазнали найбільших утрат від коронавірусу, – США, Іспанія, Італія, Франція, Німеччина і Великобританія.
Станом на ранок 21 квітня коронавірус підтверджено в 6125 жителів України, з яких 367 уже вилікувалися, а 161 людина померла. Серед захворілих в Україні є чиновники, бізнесмени й політики, зокрема кілька народних депутатів.