RU
усі новини

Горбулін: Моє місце в Інституті стратегічних досліджень займе Павленко. Це не трагедія, не комедія. Швидше, прекрасний матеріал для драми

Екс-директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін у коментарі виданню "ГОРДОН" заявив, що переживає за майбутнє інституту, після того як його місце займе екс-заступник глави Адміністрації Президента Ростислав Павленко.

Горбулін: Про свого наступника нічого сказати не можу
Фото: EPA
ГОРДОН: Новости

Попробуйте наше мобильное приложение!

Екс-директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін у коментарі виданню "ГОРДОН" назвав "чудовим матеріалом для драми" рішення президента України Петра Порошенка призначити на його місце  екс-заступника глави Адміністрації Президента Ростислава Павленка.

"Відставка з посади керівника Національного інституту стратегічних досліджень – це узгоджене рішення. Я переходжу на постійну роботу першим віце-президентом Національної академії наук. Мене обрали на посаду ще 15 квітня 2015 року. Буду курирувати всі оборонні дослідження в академії. Цим я займався, незважаючи на те, що був директором Інституту стратегічних досліджень. До речі, гроші я одержував тільки там. За посаду радника президента мені, як і в академії, нічого не платили. Тепер же це буде моїм основним завданням", – зазначив Горбулін.

За його словами, він переживає за майбутнє Інституту стратегічних досліджень.

"У Національній академії наук є цільова програма створення і розвитку зразків, які б підвищили боєздатність наших Збройних сил. Цю діяльність я курирую вже три роки. Спільні заходи Генштабу та Академії наук відбувалися за мого сприяння. Моє місце в Інституті стратегічних досліджень займе Павленко. Це не трагедія, не комедія. Швидше, прекрасний матеріал для драми. Про свого наступника нічого сказати не можу. Звичайно, я переживаю за Інститут стратегічних досліджень. Чотири роки там вели напружену роботу, було багато випробувань. Наш Інститут здобув європейське визнання", – наголосив Горбулін.

Президент України Петро Порошенко призначив Горбуліна директором інституту в серпні 2014 року. Сьогодні на сайті установи зазначено , що він все ще є керівником.

Додайте «ГОРДОН» в свої обрані джерела ⟶ Google News

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ
30 липня, 2018 14.21
4 липня, 2018 12.42
16 серпня, 2017 19.22
4 листопада, 2017 10.08
ОСТАННІ НОВИНИ
Сьогодні 21.03
Сьогодні 20.59
Сьогодні 20.43
Сьогодні 20.34
Сьогодні 20.15