Політики у США хочуть розуміти, як буде діяти Трамп. Тому в питанні зняття санкцій із РФ його поставили у жорсткі рамки – політемігрант із РФ Курносова G

Курносова: Умови зняття санкцій із Росії зрозумілі для всіх
Фото: Edmond Huet / Facebook

Конгрес США ухвалив правильне рішення, позбавивши президента країни Дональда Трампа можливості самостійно знімати санкції з Росії, заявила в коментарі виданню "ГОРДОН" політемігрант із РФ, експерт міжнародного аналітичного центру з боротьби з кремлівською пропагандою Continental European Union Club Ольга Курносова.

Незважаючи на санкції Заходу, чинна влада Росії не відмовиться від окупації українського півострова Крим. Таку думку виданню "ГОРДОН" висловила політемігрант із РФ, експерт міжнародного аналітичного центру з боротьби з кремлівською пропагандою Continental European Union Club Ольга Курносова, коментуючи заяву колишнього міністра оборони США Роберта Гейтса про те, що антиросійські санкції ухвалено назавжди.

"Нинішня російська влада ніколи не піде на деокупацію Криму. Тобто ситуація буде такою доти, доки при владі у РФ залишаються ці люди. Але ж вони теж не вічно будуть біля керма країни. Ситуація в Росії стає напруженішою з кожним днем. Звичайно, складно спрогнозувати, коли відбудуться конкретні зміни. Але те, що вони неминучі, це факт. Чому ми не побачили так званих домовленостей між Трампом (президент США Дональд Трамп."ГОРДОН") і Путіним (президент РФ Володимир Путін. – "ГОРДОН")? Насамперед тому, що у США добре розвинена система розподілу повноважень різних гілок влади. Багато речей, які Трамп, може, і хотів би зробити, реалізувати самостійно не міг", – зазначила Курносова.

За її словами, Конгрес США ухвалив правильне рішення, позбавивши Трампа можливості самостійно знімати санкції із РФ.

"Конгрес забрав у Трампа можливість знімати антиросійські санкції і правильно зробив. Адже умови скасування цих санкцій зрозумілі для всіх сторін. Ідіть із Донбасу та Криму – тоді і будемо розмовляти. Демократія передбачає чітке прописання процедур. Що стосується одноосібно ухвалених рішень, то вони небезпечні можливими помилками. До того ж у Трампа можуть бути і свої особисті інтереси. Він – бізнесмен. І політики у США хочуть розуміти, як буде діяти Трамп. Тому в питанні зняття санкцій із РФ його поставили у жорсткі рамки прописаних процедур", – підкреслила Курносова.

2 серпня президент США Дональд Трамп підписав закон про нові обмежувальні заходи щодо Росії.

Законопроект зобов'язує президента США заздалегідь погоджувати з Конгресом будь-яке пом'якшення або скасування санкцій. Глава Білого дому не зможе зняти обмежувальних заходів особистим указом, як це було раніше.

Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна та більшість країн світу.