У "Голосі" назвали падіння рейтингу партії "звичайною історією"
Соціологічні опитування свідчать, що підтримка партій, які зараз не при владі, падає протягом "приблизно року після виборів", заявив голова парламентської фракції "Голос" Сергій Рахманін.
Результати соціологічних опитувань, згідно з якими партія "Голос" не проходить до Верховної Ради, є "звичайною історією". Про це народний депутат, лідер парламентської фракції "Голос" Сергій Рахманін сказав в інтерв'ю НВ, опублікованому 2 лютого.
"Якщо ви звертали увагу, соціологія завжди показує, що протягом приблизно року після виборів будь-яка політична сила, яка не перебуває при владі, втрачає у відсотках", – заявив він.
Відповідаючи на запитання журналіста, Рахманін сказав, що політсили, які перебувають при владі й опонують їхній партії, є у "більш вигідній ситуації", адже вони є ньюсмейкерами.
"Політична сила, яка не перебуває в жорсткій опозиції чи при владі, в такому розкладі ньюсмейкером не рахується", – додав він, зазначивши, що, за його даними, також втрачає підтримку виборців "Європейська солідарність".
На позачергових парламентських виборах у 2019 році "Слугу народу" підтримало 43,16% виборців, "Опозиційну платформу – За життя" – 13,05%, "Батьківщину" – 8,18%, "Європейську солідарність" – 8,1%, "Голос" – 5,82%.
Згідно з опитуванням Центру Разумкова, яке проводили в період із 17-го до 21 січня, у Раду проходить п'ять партій: "Слуга народу" (45,4%), "Опозиційна платформа – За життя" (13,8%), "Європейська солідарність" (12,3%), "Батьківщина" (8%) і "Сила і честь" (5,2%). "Голос" дістав 2,5% підтримки опитаних.