"У нас скрізь подвійні стандарти". Вакарчук заявив про необхідність розробити закон, який урегулює відносини України та РФ
Президент України, уряд і Верховна Рада повинні взяти на себе відповідальність і виробити чітку політику щодо Росії, у якій не буде подвійних стандартів, вважає лідер партії "Голос" музикант Святослав Вакарчук.
Лідер політичної партії "Голос" музикант Святослав Вакарчук закликав президента України Володимира Зеленського, його команду, уряд і Верховну Раду розробити законопроект, який урегулює відносини України та Росії.
"Я закликаю і президента, і його команду, і уряд, який зараз діє, і Верховну Раду, нарешті, розробити закон, який регулює всі відносини з Російською Федерацією, як із країною-агресором", – заявив Вакарчук 3 червня в ефірі програми "Свобода слова" на каналі ICTV.
Україні необхідно сформувати цілісну політику щодо Росії, без подвійних стандартів, вважає музикант.
"У нас скрізь подвійні стандарти. Ми не розуміємо торгувати можна чи не можна, їздити на концерти можна чи не можна, треба чи не треба – і це питання не просто суспільної дискусії. Парламент, президент і уряд мають узяти на себе відповідальність і виробити чітку політику України щодо Росії, без подвійних стандартів", – підкреслив Вакарчук.
У 2014 році, одразу після анексії Криму, на сході України Росія почала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією й підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти і докази.
16 травня Вакарчук презентував свою партію "Голос". Музикант повідомив, що вона братиме участь у найближчих виборах до Верховної Ради. 21 травня Мін'юст України зареєстрував партію "Голос".
За даними дослідження Центру "Соціальний моніторинг" і Українського інституту соціальних досліджень імені Яременка, яке тривало з 15-го до 31 травня, за партію Вакарчука має намір голосувати 3,3% респондентів, які визначилися. Щоб пройти в парламент, політсилі необхідно здобути 5% голосів виборців.
Позачергові вибори до парламенту заплановано на 21 липня.