Кримський міст упаде у травні, авіація союзників в Україні, Путін готовий до поразки. Інтерв'ю Гордона з Піонтковським. Відео G

Піонтковський – Гордону: У питанні надання допомоги США важливу роль відіграв директор ЦРУ Бернс
Фото: Сергій Крилатов / Gordonua.com

На YouTube-каналі "В гостях у Гордона" вийшло інтерв'ю з російським політологом, публіцистом Андрієм Піонтковським, який живе у США.

У програмі засновника інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона Піонтковський говорив про:

  • те, чому США так довго погоджували новий пакет допомоги Україні;
  • те, чи є експрезидент США Дональд Трамп, який хоче балотуватися на новий строк, агентом Росії;
  • те, хто переможе на президентських виборах у США;
  • те, чи ввійдуть війська союзників в Україну;
  • те, коли знищать незаконно збудований окупантами Кримський міст;
  • те, коли закінчиться війна.

"У питанні виділення допомоги США важливу роль відіграв [директор ЦРУ Вільям] Бернс. Так, він проти поразки Росії, але коли він побачив, що справа йде до нового величезного Афганістану для США... Про це відверто говорили й українські воєначальники. І ось у ці гарячі дні боротьби в Республіканській партії він прийшов у Конгрес, провів кілька закритих нарад і поділився секретними даними американської розвідки, що без надання допомоги найближчим часом станеться прорив фронту", – сказав політолог.

Піонтковський народився 1940 року в Москві. Закінчив механіко-математичний факультет Московського державного університету імені Михайла Ломоносова. Кандидат фізико-математичних наук. Піонтковський – провідний науковий співробітник Інституту системного аналізу РАН, автор понад 100 наукових статей і кількох монографій.

З кінця 1990-х років займається політичною журналістикою, співпрацює з багатьма російськими ЗМІ, виступає як коментатор у телеефірах.

Піонтковський – член Американського математичного товариства і член міжнародного ПЕН-клубу.

Послідовно виступає із критикою президента країни-агресора РФ Володимира Путіна, йому приписують авторство терміна "путінізм".

2016 року Генпрокуратура РФ виявила ознаки нібито екстремізму у статті Піонтковського, у якій він розмірковував про майбутнє Чечні у складі РФ, після чого публіцист виїхав із Росії.