Школи Львівської області пішли на карантин. Влада назвала причину

Захворюваність на грип і ГРЗ серед дітей зростає, стверджують в ОВА
Фото: Міністерство освіти і науки України / Facebook

Через високе поширення грипу й гострих респіраторних захворювань школи Львівської області з 18 лютого переходять на дистанційне навчання. Про це 17 лютого повідомив директор департаменту науки та освіти Львівської ОВА Олег Паска.

Карантин триватиме до 28 лютого. В ОВА запевнили, що вчителі легко перейдуть на дистанційну роботу без зупинення навчального процесу.

Упродовж минулого тижня, порівняно з попередніми, кількість випадків грипу й ГРЗ в області зросла на 22%, зазначили в регіональному центрі контролю й профілактики хвороб. Отже, епідемічний поріг перевищено на 46%.

"За минулий тиждень було зареєстровано понад 15 тис. випадків захворювання на грип та ГРЗ проти 12 тис. за попередній тиждень. У структурі захворювань більшу частку складають діти віком 5–14 років, тобто діти шкільного віку", – цитує заступницю генерального директора центру Марію Озірковську пресслужба ОВА.

Лише за вчора до Львівської обласної інфекційної лікарні з грипом шпиталізували 85 людей, зазначають медики.

Контекст:

12 лютого Міністерство охорони здоров'я України повідомило про посилення протиепідемічних заходів у Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій і Чернівецькій областях. МОЗ рекомендувало місцевій владі дистанційне навчання в окремих класах, обмеження кількості відвідувачів у громадських установах та інші заходи для стримування поширення інфекції.