Верещук може очолити Міністерство реінтеграції
За інформацією видання, нинішній глава Мінреінтеграції Олексій Резніков очолить Міністерство оборони, це рішення "остаточно ухвалено".
Кадрові призначення обговорять 1 листопада на засіданні фракції "Слуги народу", згодом про них оголосять.
Головний редактор сайта "Цензор.НЕТ" Юрій Бутусов 24 жовтня повідомив, що главою Міноборони може стати Резніков.
"Це професійний адвокат, який не мав стосунку до бойових дій та оборонного планування. Тому Резніков буде для офісу керованою фігурою, йому знадобиться чимало часу для того, щоб збагнути суть хаосу, який відбувається, і виробити в ньому якусь логіку та стратегію", – пояснив Бутусов.
Контекст:
22 жовтня видання ZN.UA повідомляло з посиланням на джерела в Офісі президента, що посаду міністра оборони було запропоновано Резнікову, а його місце запропоновано Верещук.
Уряд Дениса Шмигаля розпочав роботу в березні 2020 року.
6 вересня 2021 року видання "Телеграф" із посиланням на свої джерела повідомило, що кілька українських міністрів можуть покинути свої посади. Зокрема, обговорюють відставку міністра оборони Андрія Тарана, міністерки соціальної політики Марини Лазебної, віцепрем'єр-міністра – міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Олега Уруського, міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, а також міністра юстиції Дениса Малюськи.
У день подання заяви про відставку колишнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова 13 липня ЗМІ повідомили, що звільнення загрожує й іншим членам Кабміну. Називали імена Тарана, Малюськи, міністра захисту довкілля та природних ресурсів Романа Абрамовського, а також міністра культури Олександра Ткаченка.
Шмигаль 14 вересня заявив, що він не має претензій до членів Кабміну.
Абрамовський 15 жовтня повідомив, що написав заяву про відставку.
Верещук говорила про свої амбіції стати главою Міноборони 12 жовтня. За словами нардепки, її кандидатуру вже обговорювали у фракції.