Лікарні Маріуполя протягом 2020 року отримали від металургійних комбінатів понад 200 тис. м³ кисню
Протягом минулого року металургійний комбінат імені Ілліча передав до лікарень Маріуполя Донецької області 206 тис. м&³3; кисню загальною сумою майже 11,5 млн грн, пише, посилаючись на пресслужбу підприємства, "Обозреватель".
183 тис. м&³3; надали відділенням для лікування хворих на коронавірусну інфекцію. У 2019 році лікарні отримали 53 тис. м&³3; сумою 1,5 млн грн.
У компанії зазначили, що Фонд Ріната Ахметова та меткомбінат імені Ілліча групи "Метінвест" регулярно безоплатно постачають кисень до лікарень міста, але з початком пандемії коронавірусу обсяг поставок довелося збільшити.
Група "Метінвест" інвестувала 26,5 млн грн у будівництво кисневої інфраструктури, зокрема 343 точок подавання кисню до лікарняних ліжок. За допомогою меткомбінатів "Азовсталь" та імені Ілліча у міській лікарні №9 під'єднали 112 кисневих точок, у міськлікарні №4 – 131 точку, в лікарні швидкої медичної допомоги – 40 точок, 60 точок – у міській лікарні №1.
"Група "Метінвест" завжди підтримує Маріуполь у вирішенні складних питань. Так і з початком пандемії коронавірусу металурги спільно з фондами Ріната Ахметова та Вадима Новинського першими прийшли на допомогу міській системі охорони здоров'я, надавши лікарням 15 приладів ШВЛ, понад 20 тис. експрестестів, засоби індивідуального захисту для медиків, аналізатор проб у комплекті з тест-системою та боксом біобезпеки, а також інше обладнання, необхідне для проведення високоточних аналізів. Зі свого боку, меткомбінат імені Ілліча безоплатно забезпечує лікарні киснем у необхідному обсязі", – зазначив генеральний директор меткомбінату імені Ілліча групи "Метінвест" Тарас Шевченко.
Меткомбінати проклали понад 3 тис. м кисневих мереж, а також змонтували систему автоматичної безпеки та побудували дев'ять рамп для закачування кисню на 324 балони.
Комбінати надіслали своїх профільних фахівців до міських лікарень, вони працюють цілодобово для забезпечення безперебійного постачання кисню до хворих на COVID-19.