Піскарьова: Життя більше не буде колишнім. Я розумію це і вирішила будувати школу в Чорногорії та повертатися в Україну час від часу G

Піскарьова: Моя вокальна школа "Фабрика естради" загинула 24 лютого
Фото: Piskareva.tanya / Instagram

В інтерв'ю виданню "ГОРДОН" заслужена артистка України, співачка та педагогиня Тетяна Піскарьова розповіла про творчий центр, який намагається збудувати в Чорногорії, куди вона виїхала разом із двома дітьми.

"Життя більше не буде колишнім. Я розумію це. А також те, що справу, яку я починаю тут, не зможу покинути. Тому я вирішила будувати тут школу як бізнес і повертатися в Україну час від часу. Я вже кількох колег запросила сюди працювати, працюватимемо вахтовим методом. Захочеться комусь поїхати додому, вдихнути свіжого повітря і попрацювати в Україні? Отже, так і буде. Більше жодних планів не будую", поділилася артистка.

За її словами, вона працює над створенням міжнародного творчого центру, який функціонуватиме як школа та студія і працюватиме за українськими стандартами музичної освіти.

"Багато музикантів у такий спосіб зможуть надавати свої освітні послуги щонайменше дітям з України. У людей з'явиться робота і можливість бути корисними. Уже на фінальній стадії готуємо документи, щоб кваліфіковані фахівці мали змогу не мити посуд та прибирати у готелях, а працювали за фахом", – підкреслила Піскарьова.

Піскарьова: До Чорногорії ми добиралися чотири доби. Потім було божевільне почуття провини, що я обрала не патріотизм, а материнство. Повний текст інтерв'ю

Вона розповіла, що бізнес, який вона та її чоловік мали в Україні, через війну припинив існування.

"Моя велика вокальна школа "Фабрика естради" існувала до 24 лютого. Нині ж вона як сфера послуг, творчий центр, звісно, загинула. Усе це завмерло на невідомий строк. Таланти дітей зараз – не базова потреба. Базова потреба – безпека, їжа, одяг, медикаменти, навчання у школі. Це пріоритети всіх мам. У багатьох подушка безпеки за ці місяці закінчилася. Я це розумію. У мене аналогічна ситуація, адже бізнес чоловіка теж зруйновано. У мене в руках залишилися лише досвід і ремесло. Тому я ходжу до інтернаціональної школи в Черногорії, займаюся з дітьми вокалом, сольфеджіо, фортепіано і ось цими моментами наповнююся, надихаюся. Діти, мабуть, дають мені більше, ніж я їм", – зазначила Піскарьова.

Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)

Контекст:

Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого. За цей час країну покинуло 8 млн людей. Майже 2,8 млн повернулися назад. Такі дані наводить управління верховного комісара ООН у справах біженців.

11 червня президент України Володимир Зеленський заявив, що більшість українців хоче повернутися додому. За даними Держприкордонслужби, через західний кордон України в'їжджає більше громадян, ніж виїжджає з країни.