Бойовики 13 разів відкривали вогонь по позиціях Об'єднаних сил
29 березня представники незаконних збройних формувань на Донбасі обстрілювали українські позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібрів 120 і 82 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
Протягом минулої доби бойовики на Донбасі 13 разів порушили режим припинення вогню, утрат у лавах українських військових немає. Про це на своїй сторінці у Facebook поінформував пресцентр штабу операції Об'єднаних сил.
Представники незаконних збройних формувань обстрілювали українські позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібрів 120 і 82 мм, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.
У районі відповідальності оперативно-тактичної групи "Схід" бойовики відкривали вогонь у районі Павлополя, Водяного, Богданівки, Березового, Старогнатівки, Авдіївки, Тарамчука, шахти "Бутівка".
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" – поблизу Луганського і Гладосового.
"На всі ворожі обстріли підрозділи Об'єднаних сил дали збройним формуванням Російської Федерації адекватну відповідь", – ідеться в повідомленні.
Від початку нової доби російські окупаційні війська вели вогонь по українських позиціях поблизу Водяного. Без утрат з української сторони.
Випадків захворювання коронавірусною інфекцією серед особового складу Об'єднаних сил не зафіксовано, зазначили у штабі.
У 2014 році, одразу після анексії Криму, Росія розпочала збройну агресію на сході України. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією й підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти й докази.
9 грудня 2019 року в Парижі відбувся перший за три роки саміт лідерів "Нормандської четвірки" – України, Франції, Німеччини та Росії – щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Серед іншого, сторони домовилися до кінця року погодити повне припинення вогню.
Тодішній глава МЗС України Вадим Пристайко повідомив, що учасники тристоронньої контактної групи під час переговорів 18 грудня не змогли узгодити дату нового перемир'я і домовилися продовжити режим припинення вогню, оголошений у липні.