На Донбасі загинув один український військовий, чотирьох поранено

7 листопада на Донбасі були втрати в лавах українських військових
Фото: Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation / Facebook

7 листопада представники незаконних збройних формувань обстрілювали позиції українських військових підрозділів із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 і 82 мм, озброєння БМП, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї. Вони також застосовували протитанкові керовані ракети.

Протягом минулої доби бойовики на Донбасі 20 разів порушили режим припинення вогню. Загинув один український військовий, ще четверо дістали поранення, повідомляє пресцентр штабу операції Об'єднаних сил на своїй сторінці у Facebook.

Представники незаконних збройних формувань обстрілювали позиції підрозділів ООС із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 і 82 мм, озброєння БМП, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї. Також бойовики застосовували протитанкові керовані ракети.

У районі відповідальності оперативно-тактичної групи "Схід" представники НВФ відкривали вогонь у районі Авдіївки, Водяного, Пісків, Гнутового, Опитного і Красногорівки.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" – поблизу Кримського, Південного, Луганського, хутора Вільний, Новолуганського, Майорська.

Від початку нової доби бойовики обстрілювали позиції українських військових у районі Луганського.

У 2014 році, одразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією й підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти і докази.

У зоні конфлікту періодично оголошують перемир'я. Тристороння контактна група з урегулювання ситуації на Донбасі погодила безстрокове припинення вогню на сході України з опівночі 21 липня 2019 року, але спеціальна моніторингова місія ОБСЄ фіксує його порушення.