Комаровський: Я змінив своє ставлення до того, що відбувається. Я зрозумів, що ми живемо по сусідству з найбільшим концтабором у світі G

Комаровський: Сьогодні я розсудливіший
Фото: Ростислав Гордон / Gordonua.com
В інтерв'ю головній редакторці інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман український педіатр, телеведучий Євген Комаровський розповів, наскільки змінився його настрій порівняно з тим, який був 24 лютого, коли Росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну.

"Сьогодні я розсудливіший. Значно. Я можу піднятися над лікарем Комаровським, який шокований і взагалі не розуміє, як таке могло статися. "Як можна?" – це перші емоції 24-го. Наступна абсолютно незрозуміла для мене емоція: "Як можна було на таке перетворити величезну країну?" Тобто впливу зомбі-пропаганди [на росіян] я однозначно недооцінював. І ніхто не міг уявити, що країна проковтне. Тобто ви, ваші солдати системами залпового вогню накриваєте спальні райони міст, а ви дивитеся на це і вважаєте, що ви тут ні до чого. Ось це для мене було абсолютно незрозуміло", – поділився Комаровський.

Тепер, за його словами, він здатний спокійно аналізувати те, що відбувається.

"Я розумію, що ми з вами живемо по сусідству з величезним, просто гігантським, найбільшим у світі концтабором, який підтягнув під себе Білорусь. Це менший концтабір. І людям, на жаль, складно подолати всю цю охорону. Охорона концтабору настільки сильна, що вони зараз рипнутися вже не можуть. Сидять по своїх бараках – аби жерти дали", – сказав лікар.

На зауваження Бацман, що люди у РФ та Білорусі – раби, Комаровський нагадав, що навіть із німецьких концтаборів люди тікали.

"Ну ви ж [знаєте] історії про те, як люди тікали з концтаборів, навіть у Бухенвальді та Освенцимі був спротив. Трапляються нормальні люди. Так, їх треба шукати, як родзинки у сирі", – сказав співрозмовник.

Він визнав, що кількість таких людей у Росії надто незначна.

"Саме той факт, що вони ні на що не впливають, це однозначно. Вони ні на що не впливають у глобальному плані. Але якщо конкретна людина може допомогти конкретному українцеві перейти через кордон до Нарви, то я йому вдячний за це", наголосив Комаровський.

Відео: Алеся Бацман / YouTube

Контекст:

Кандидат медичних наук Комаровський – автор численних наукових праць, ведучий низки телевізійних програм. Він народився 1960 року в Харкові. Закінчив педагогічний факультет Харківського медичного інституту. Був завідувачем інфекційного відділення Харківської обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні, а 2006 року відкрив свій медичний центр "Клініком" у Харкові.