Росіяни з артилерії обстріляли центр Херсона. Пошкоджено дитячий медзаклад, є загибла
13 квітня військові країни-агресора РФ обстріляли житлову забудову в Центральному районі Херсона, унаслідок чого загинула 62-річна жінка, 47-річний чоловік дістав поранення. Про це у Facebook повідомив начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.
За його словами, снаряди влучили в багатоповерхівку і приватні будинки – зруйновано дахи, пошкоджено стіни, вибито вікна. Одна із квартир через атаку окупантів загорілася, додав посадовець.
У Херсонській ОВА уточнили, що росіяни атакували місто з артилерії приблизно о 12.30.
Начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко повідомив у Telegram, що внаслідок артобстрілу пошкоджено дитячий медичний заклад.
"На щастя, постраждалих немає – під час чергової ворожої атаки діти з батьками та працівниками закладу знаходилися в укритті", – розповів він.
Контекст:
У лютому – березні 2022 року окупанти захопили Херсон і практично всю Херсонську область. У листопаді сили оборони України звільнили від російських окупантів правобережну частину Херсонської області разом з обласним центром. Після цього росіяни почали систематично обстрілювати Херсон та інші звільнені населені пункти регіону.