Російські окупанти завдали ракетного удару по Краматорську – голова Донецької ОВА
"Зазнали руйнувань щонайменше вісім житлових будинків, освітній та інфраструктурний об'єкти", – написав він.
За словами Кириленка, артилерійські обстріли по всій лінії фронту не припинялися всю ніч – найінтенсивніший вогонь окупанти вели на мар'їнському, авдіївському та очеретинському напрямках.
"Наразі не зафіксовано жертв серед мирного населення, але пошкоджено чимало житлових будинків, подекуди перебито електро- і газопостачання, – зазначив голова Донецької ОВА. – Попри все продовжуємо евакуювати людей із прифронтових населених пунктів і закликаємо всіх, хто має змогу, виїхати в більш безпечні регіони".
Мер Краматорська Олександр Гончаренко зазначив у Facebook, що окупанти здійснили ракетний обстріл житлових кварталів міста.
"Комунальники вже працюють – прибирають наслідки", – написав він.
Війна Росії проти України. Головне (оновлюється)
Контекст:
Уранці 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про так звану "спеціальну військову операцію" російських військ в Україні (увесь цей час він відмовляється визнавати, що РФ розв'язала на території України війну). Путін заявив, що її мета – "демілітаризація та денацифікація України".
На початку квітня РФ вивела війська з північних областей України. За інформацією Генштабу ЗСУ, Росія перегруповує свої війська і зосереджує зусилля на підготовці наступу на сході України, мета – окупувати всю територію Донецької та Луганської областей.
За даними розвідки міністерства оборони Великобританії, Краматорськ та Костянтинівка, імовірно, стануть ціллю для російських окупантів.
8 квітня російські окупаційні війська завдали по залізничному вокзалу Краматорська Донецької області удару, використовуючи ракетний комплекс "Точка-У", повідомляв президент України Володимир Зеленський.
У момент удару на вокзалі перебувало 4 тис. осіб, більшість – жінки та діти, які намагалися евакуюватися до безпечніших регіонів України, уточнили в Офісі генпрокурора.
Унаслідок обстрілу вокзалу російськими окупантами загинуло 59 людей, семеро з них – діти.
Кириленко зазначав 15 квітня, що після вторгнення РФ на підконтрольній Україні території Донецької області залишилося не більше ніж 450 тис. осіб.