Заступник командира "Азову" Калина про ситуацію в Маріуполі: Ці дикуни роздають білі пов'язки цивільним людям

Білі пов'язки на рукаві – одна з відмітних ознак окупаційних російських військ
Фото: censor.net
Російські окупанти в Маріуполі надягають на місцевих жителів білі пов'язки, щоб українські сили переплутали їх із військовими РФ. Про це розповів заступник командира "Азову" Святослав Паламар (позивний Калина). Відео його звернення опубліковано в Telegram підрозділу.

сього станом на цю годину за минулу добу безповоротні втрати ординських варварів сягнули до 50 чоловік піхоти, двох танків, два БТР, один МТЛБ та один БТР вони залишили на полі бою. Також було знищено декілька вантажних автомобілів. Сухопутна складова ворожої орди зазнає великих втрат. Ці дикуни роздають білі пов'язки цивільним людям, тим самим ускладнюючи роботу нашим військовим. Але повірте, орки, ми розбираємося, де ви, а де цивільні! Ми готові піти у контрнаступ! До звільнення Півдня всього один крок! Це деблокада Маріуполя та рішучі дії справжніх чоловіків!" заявив Калина.

Війна Росії проти України. Головне

Контекст:

Маріуполь – найбільше портове місто на березі Азовського моря. Бої за місто точаться від початку російського вторгнення. Мер Маріуполя Вадим Бойченко говорив, що російські війська не змогли взяти штурмом Маріуполь і почали скидати на нього авіабомби, обстрілювати з артилерійських гармат та реактивних систем залпового вогню житлові квартали. За оцінками влади, у місті залишалося приблизно 350 тис. осіб.

Жителі оточеного Маріуполя через російських окупантів залишилися без води, світла, тепла та зв'язку. У місті є проблеми з медикаментами та харчовими продуктами. За оцінкою міськради, у середньому на добу на місто скидають від 50 до 100 авіабомб.

За офіційними даними, за час російської агресії в Маріуполі загинуло 2357 жителів. Але радник мера Петро Андрющенко вважає, що це не остаточні дані, оскільки через постійні обстріли поки що неможливо зайнятися пошуком тіл загиблих. Він припускає, що в місті вже могло померти приблизно 20 тис. людей. Андрющенко також розповів, що орієнтовно 80% житлового фонду Маріуполя є непридатними для проживання.