Боровой: Трамп вимагав від Комі лояльності. Це не зовсім законно, але для імпічменту недостатньо G

Боровой: Трамп дратує всіх
Фото: Константин Боровой / Facebook

Президент США Дональд Трамп – звичайний чиновник, якого колишній директор Федерального бюро розслідувань Джеймс Комі запідозрив у державній зраді, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровой.

Записи розмов із президентом США Дональдом Трампом, які робив колишній директор Федерального бюро розслідувань Джеймс Комі, не можуть служити доказом державної зради американського лідера, заявив у коментарі виданню "ГОРДОН" російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровой.

"З погляду Комі, є нешанобливе ставлення до організації і до нього самого, але немає злочину Трампа, який дав би змогу говорити про необхідність імпічменту. Трамп – звичайний чиновник, якого Комі запідозрив у державній зраді. Довести злочин на основі запису розмов неможливо. І, мабуть, у Комі немає доказів. Етично запис розмов – не дуже гарний учинок, але я не думаю, що юридично це можна кваліфікувати як злочин", – зазначив Боровой.

Він не виключає, що Трамп повторить шлях екс-президента США Рональда Рейгана і стане успішним главою держави.

"Трамп вимагав від Комі лояльності. Це не зовсім законно, але для імпічменту недостатньо. Перетягнути на свій бік частину республіканців не вдасться. Трамп дратує всіх. Це схоже на те, що сталося з Рейганом, який теж усіх дратував своєю прямолінійністю, новизною в політичній еліті. Але з часом до нього пристосувалися і визнали чудовим президентом. Можливо, це відбудеться і з Трампом", – підкреслив Боровой.

Трамп звільнив Комі з посади директора ФБР 9 травня. "Комі втратив довіру майже кожного у Вашингтоні, як республіканців, так і демократів. Коли всі заспокояться, вони будуть мені дякувати!" – написав президент у Twitter.

Виступаючи 8 червня в Конгресі США, Комі заявив, що записував розмови із Трампом для свого захисту, захисту інституту ФБР і його здатності проводити розслідування.

Він зазначив, що наступного дня після звільнення він попросив свого близького друга поділитися змістом записів, зроблених за підсумками однієї із зустрічей із Трампом.

Трамп звинуватив Комі у витоку секретної інформації.