Лойко: Атомну бомбу, бл...дь, росіяни на коліні зроблять, а от машину людську зібрати не виходить G

Лойко: Що би не робили, усе одно виходить автомат Калашникова
Фото: Станислав Чепурко / Facebook

Пропаганда в Росії дієва тому, що найкраще у країні виходить робити що-небудь погане, уважає письменник і фотожурналіст Сергій Лойко.

Росія вкладає у пропаганду, як і у виробництво зброї, величезні кошти, економлячи на пенсіях та інших потребах громадян. Про це в інтерв'ю виданню "ГОРДОН" розповів російський військовий кореспондент, фотограф і письменник Сергій Лойко.

"Вони ж убухують у пропаганду суми, що дорівнюють річному бюджету України. Багато людей розуміє, та й у Кремлі теж, що це все лажа, але людина завжди намагається себе переконати", – зазначив він, додавши, що водночас середній розмір пенсії в Росії – на одному рівні з межею бідності.

Окрім пропаганди, у росіян виходить справді добре робити тільки зброю, уважає Лойко.

"Із часів Лівші, коли рушниці чистили цеглою, і той у передсмертному маренні відкрив військову таємницю, що англійці стріляють краще саме тому, що так не роблять, ось відтоді російська зброя була однією з найкращих у світі. Я не знаю, це якийсь рок країни: усе погане в них виходить чудово! Атомну бомбу, бл...дь, будь ласка, на коліні зроблять, а от машину людську зібрати не виходить. Як в анекдоті: що би не робили, усе одно виходив автомат Калашникова", – сказав журналіст.

"Ми всі пливемо в одному лайні, але Україна – у правильному напрямку". Повна версія інтерв'ю з Сергієм Лойком

У 2015 році Лойко випустив першу книгу про Донбас – "Аеропорт", у якій розповів про оборону українськими бійцями донецького аеропорту. Книга вийшла у київському видавництві "Брайт Стар Паблішинг" двома мовами – українською та російською.

Видавництва Польщі, Грузії, Естонії, Голландії й інших країн придбали права на переклад і друк книги. У 2016 року роман "Аеропорт" видали у Чехії та Китаї.

Лойкові пропонували екранізувати роман у Голлівуді, проте той відмовився. "Я не хочу, щоб про подвиг юнаків, загиблих у ДАП, писав якийсь хлопець із Санта-Моніки, попиваючи каліфорнійське винце та придумуючи сценарій чергового бойовика. Якщо колись буде знято про це кіно та якщо це буде пов'язано з моєю книгою, я хочу, щоб його знімали за моєю книгою", – заявив він.