У Китаї через один випадок COVID-19 частково закрили третій за завантаженістю порт світу
Агентство зазначає, що на закритий термінал у Нінбо-Чжоушань припадає приблизно 25% контейнерних вантажів, які проходять через порт.
Bloomberg підкреслює, що це вже друге закриття китайського порту через COVID-19. Наприкінці травня приблизно місяць не працював порт у Шеньчжені, що призвело до скупчення товарів на заводах і складах, а також, імовірно, підвищило тарифи на вантажоперевезення, які наразі на рекордному рівні.
Контекст:
Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в китайському місті Ухань. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила поширення коронавірусу пандемією.
У січні 2021 року повідомляли, що Китаю вдалося взяти поширення коронавірусу під контроль завдяки проведенню масового тестування, суворому карантину та обмеженням на пересування, писало "ВВС News Україна".
Проте 25 липня у КНР уперше із січня виявили найвищий добовий показник захворюваності на коронавірус. Було зареєстровано 76 випадків, писало Reuters.
Після того, як в Ухані 2 серпня виявили сім випадків зараження коронавірусом (перші випадки з червня минулого року), місцева влада вирішила протестувати на COVID-19 усе населення міста – понад 11 млн осіб. У районі міста, де виявили інфекцію, було введено локдаун, а в метро почали вимірювати у пасажирів температуру тіла і зобов'язали носити маски. Також в Ухані закрили всі школи.
За даними ВООЗ, станом на 12 серпня всього у КНР виявили приблизно 122 тис. випадків коронавірусної інфекції, померло через наслідки хвороби понад 5,6 тис. осіб.