Із Twitter за день звільнилося 1200 осіб – ЗМІ

До придбання Маском соцмережі у ній працювало приблизно 7,5 тис. осіб
Фото: ЕРА
Після ультиматуму про 80-годинний робочий тиждень, висунутого новим власником американської компанії Twitter Ілоном Маском, у компанії почалися масові звільнення. Про це 18 листопада пише The New York Times із посиланням на внутрішні документи Twitter.

За даними видання, уже 1200 осіб вирішили покинути компанію. З огляду на все, Маск не очікував такої кількості неохочих продовжувати діяльність під його керівництвом, пише газета.

Ці цифри підтверджує видання Fortune, воно повідомляє, що після листа Маска про збільшення обов'язкового навантаження заяви на звільнення подало від 1000 до 1200 осіб.

Insider повідомляє, що зараз у компанії залишилося загалом приблизно 2 тис. співробітників. До придбання Маском соцмережі у ній працювало приблизно 7,5 тис. осіб.

16 листопада стало відомо про лист Маска співробітникам Twitter про те, що через конкуренцію їм доведеться працювати "з високою інтенсивністю", а саме – щонайменше 80 годин на тиждень. Згоду потрібно було дати протягом доби, альтернативою є звільнення із тримісячною вихідною допомогою.

Контекст:

Маск оголосив про придбання соціальної мережі у квітні за ціною $54,20 за акцію, тобто $43,4 млрд за всю компанію. На його думку, компанія потребує перетворення. 26 квітня сторони остаточно погодили умови й домовилися, що Маск купить Twitter за $44 млрд.

Потім Маск почав звинувачувати соцмережу в поширеності ботів на платформі й вимагати статистику про наявність фейкових акаунтів. 13 травня Маск зупинив придбання Twitter, пославшись на розгляд щодо кількості ботів у соцмережі. 7 червня він опублікував відкритий лист до Twitter із погрозою розірвати угоду, якщо не одержить даних про боти. За місяць він повідомив, що компанія так і не надала інформації про підроблені або спам-акаунти на платформі. Через це він вирішив припинити оформлення угоди про придбання.

12 липня Twitter подала позов проти Маска, а його поведінку назвала "недоброчесною". На початку жовтня бізнесмен заявив, що завершить угоду, і висунув вимогу зупинити проти нього судову справу.

27 жовтня Маск завершив операцію з придбання Twitter за $44 млрд. Того самого дня він звільнив чотирьох топменеджерів Twitter, включно з головним виконавчим директором, фінансовим та юридичним директорами. Їм можуть виплатити приблизно $100 млн компенсації.

4 листопада Маск оголосив, що доходи Twitter "дуже впали". Загалом бізнесмен збирався звільнити 3700 співробітників.