ЗМІ заявили, що Цукерберг може піти з посади глави Meta наступного року. У компанії відповіли

За інформацією ЗМІ, інвестори висловили занепокоєння планом Цукерберга подвоїти інвестиції в "метавсесвіт"
Фото: depositphotos.com
Засновник компанії Meta, розробник соціальної мережі Facebook, американський мільярдер Марк Цукерберг має намір піти у відставку з посади глави Meta наступного року. Про це 22 листопада повідомило видання The Leak, посилаючись на свої джерела.

Джерело повідомило виданню, що рішення Цукерберга не вплине на "метавсесвіт" – новий етап взаємопов'язаного віртуального досвіду з використанням таких технологій, як віртуальна й доповнена реальність.

Цукерберг був сповнений рішучості активно просувати свій план щодо "метавсесвіту", який, на його думку, окупиться в "довготривалій перспективі". За інформацією ЗМІ, цей витік має сенс у контексті "величезного тиску" інвесторів, які, як написало Financial Times, висловили занепокоєння планом Цукерберга подвоїти інвестиції в "метавсесвіт".

У The Leak зазначили, що, можливо, це спроба Цукерберга взяти на себе відповідальність за "невтішні результати "метавсесвіту" після того, як акції компанії впали більше ніж на 70%.

Прессекретар Meta Енді Стоун заявив у Twitter, що чутки про відставку Цукерберга є неправдивими.

Контекст:

6 листопада видання The Wall Street Journal, посилаючись на джерела, повідомило, що в Meta планують масові скорочення.

Meta, як і інші технологічні гіганти, почала активно наймати співробітників під час пандемії, оскільки життя й бізнес дедалі більше перемістилися в онлайн. Водночас цього року акції Meta впали більше ніж на 70%. Компанія пояснила це погіршенням макроекономічних тенденцій, але інвестори також були налякані її витратами й загрозами для основного бізнесу компанії у соціальних мережах.

9 листопада Meta заявила, що звільняє 11 тис. співробітників, що є найбільшим скороченням робочих місць в історії технологічного гіганта. За словами Цукерберга, після початку пандемії COVID-19 світ швидко перейшов в онлайн і сплеск електронної комерції спричинив надмірне зростання доходів.