Енергетики ДТЕК разом із ЗСУ протягом доби повернули світло для 20 тис. сімей
Наразі без електропостачання залишається 92 населені пункти
Фото: grids.dtek.com
Минулої доби енергетики ДТЕК Ріната Ахметова за підтримки ЗСУ повернули світло для 20 тис. сімей у 48 населених пунктах Донецької та Дніпропетровської областей. Про це повідомили у пресслужбі компанії.
Зокрема, на Донбасі вдалося повернути світло для 13 тис. сімей у Краматорському, Покровському, Бахмутському та Волноваському районах.
Окрім того, 29 серпня енергетикам вдалося відновити електропостачання у 35 населених пунктах Дніпропетровської області після обстрілів напередодні. Знову зі світлом – понад 6 тис. сімей у Нікопольському районі, а також у Широківській і Покровській громадах Криворізького та Синельниківського районів.
Наразі без електропостачання залишається 92 населені пункти, де енергетики не можуть працювати і не мають дозволу на проведення робіт від військовослужбовців. Найскладніші напрямки – авдіївський, мар'їнський, торецький, бахмутський, слов'янський.
"Енергетики обов'язково повернуть світло усім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних сил України", – повідомили у компанії.