Світ

Румунія змінила правила в'їзду до країни та ввела штрафи для порушників 

20 грудня 2021, 18.47

Туристам, які приїжджають до Румунії, доведеться заповнювати цифрові анкети

Фото: depositphotos.com

Румунія з 20 грудня через поширення коронавірусної інфекції змінила правила в'їзду для туристів з інших країн. Про це 20 грудня повідомляє пресцентр Державної прикордонної служби України.

Тепер для перетину кордону з Румунією мандрівникам треба буде заповнити електронну анкету, на основі якої співробітники управління громадського здоров'я Румунії зможуть легше ідентифікувати та зв'язатися з особами, які контактували під час подорожі з людиною, інфікованою коронавірусом.

Цифрову анкету можна сформувати в електронному вигляді за посиланням. Туристи, які прибули до Румунії без анкети, мають заповнити її протягом 24 годин, за відмову передбачено штраф до 3 тис. леїв (4,6 тис. грн).

Контекст

СВІЖІ НОВИНИ

Більше новин