Білодід у бікіні показала відпустку мрії на Мальдівах Білодід: Це відпустка, про яку я мріяла
Українська дзюдоїстка, бронзова переможниця Олімпійських ігор у Токіо Дар'я Білодід 9 серпня опублікувала в Instagram серію знімків, на яких зображена під час відпочинку на Мальдівах.

Білодід позує в кадрі в блакитному бікіні біля каяка. Пляжний образ дзюдоїстки доповнює крислатий чорний капелюх. На другому знімку Білодід зображена верхом на каяку.

"Так, це відпустка, про яку я мріяла", – підписала знімки спортсменка.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від DARIA BILODID (@ dariabilodid7)

24 липня Білодід принесла Україні першу нагороду Олімпійських ігор у Токіо, посівши третє місце в турнірі із дзюдо у ваговій категорії до 48 кг. Національний олімпійський комітет України повідомив, що це перша в історії незалежної України олімпійська медаль у жіночому дзюдо.

Білодід – дворазова чемпіонка світу (2018-го і 2019 років). Також вона наймолодша чемпіонка світу в історії дзюдо (перший титул виграла в 17 років).