Пошук по сайту

€50.92
$44.92

+20 Київ

Новини

Гурт "Без обмежень" виступив у київському метро для всіх, "хто наближає перемогу". Відео 

Український гурт "Без обмежень" 20 липня виступив із концертом у київському метро на станції "Майдан Незалежності". Відеофрагмент їхнього виступу опубліковано на сторінці колективу в Instagram.

Музиканти виступали перед медиками, військовими, поліцією, співробітниками ДСНС та всіма, "хто наближає перемогу".

Війна Росії проти України. Головне(оновлюють)

Публікація від БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ (@bezobmezhen)

Контекст