повернутись на
$41.22 €44.64
weather +24 Київ

"Не віриться. Це сон". Харлан на запальному відео показала, яким є ранок олімпійської чемпіонки. Відео

Харлан: Україно, для тебе. Ми – олімпійські чемпіонки

Українська шаблістка Ольга Харлан, котра стала шестиразовою олімпійською призеркою, здобувши 3 серпня золото командного турніру з фехтування на шаблі на Олімпійських іграх, 4 серпня в Istagram Stories розмістила ролик, у якому показала, як починається ранок олімпійських чемпіонок.

На відео Харлан запально танцює разом з учасницею української збірної з фехтування, шаблісткою Оленою Кравацькою.

"Як починається ранок олімпійських чемпіонок", – підписано ролик.

Харлан також розмістила фото, на якому її знято, крім Кравацької, з двома іншими учасницями збірної – Аліною Комащук і Юлією Бакастовою. Спортсменки позують у кадрі, демонструючи золоті медалі.

"Не віриться. Це сон. Україно, для тебе. Ми – олімпійські чемпіонки", – написала Харлан.

Українські шаблістки 3 серпня перемогли у фіналі збірну Південної Кореї. Під час бою перевага переходила до то однієї сторони, то до іншої. Це перше золото українських спортсменів на цій Олімпіаді.

Харлан відіграла основну роль у командному змаганні. У фіналі вона зрівняла рахунок, який станом на початок її поєдинку був 37:40, а незабаром виграла вирішальну сутичку. Для 33-річної Харлан це вже друга нагорода в Парижі після бронзи в особистих змаганнях і шоста – за олімпійську кар'єру.

За кількістю олімпійських медалей усіх ґатунків Харлан стала новою рекордсменкою в олімпійській історії України. Дотепер національний рекорд належав Яні Клочковій (плавання).