повернутись на
$39.22 €42.36
weather +11 Київ

"Ось вона – ціна перемоги", "Така струнка у житті". Дзюдоїстка Білодід зняла на відео частину свого тренування

Білодід: Я рідко викладаю відео своїх тренувань, тому що не люблю відволікатися від роботи
Українська дзюдоїстка, бронзова призерка Олімпійських ігор у Токіо Дар'я Білодід 27 грудня розмістила в Instagram ролик, у якому її знято під час тренування в залі.

рідко виставляю відео своїх тренувань, бо не люблю відволікатися від роботи, але сьогодні захотілося виставити маленьку частинку мого тренувального процесу", написала вона.

"Ти така струнка в житті. І не скажеш, що в тебе такі тренування сильні. Красуня", захопилися підписники.

"Ось вона – ціна перемоги", – написали фоловери.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від DARIA BILODID (@dariabilodid7)

Білодід – дворазова чемпіонка світу з дзюдо (2018-го і 2019 року). Також вона наймолодша чемпіонка світу в історії дзюдо (свій перший титул виграла у 17 років).

24 липня 2021 року Білодід здобула Україні першу нагороду Олімпійських ігор у Токіо, посівши третє місце у турнірі з дзюдо у ваговій категорії до 48 кг. Національний олімпійський комітет України повідомив, що це перша в історії незалежної України олімпійська медаль у жіночому дзюдо.

У перший день повномасштабного вторгнення РФ в Україну Білодід виступила із засудженням російської агресії проти своєї країни. "Я люблю свою країну, це мій дім, моя батьківщина! І я хочу жити у мирі, без війни і постійних загроз", – написала вона.

Наразі спортсменка проживає за кордоном.