"Сьогодні це ми". Вийшов новий кліп Pianoбой. Відео
30 грудня 2020 12:07
Этот материал также можно прочитать на русском
![](/img/article/15336/19_main-v1609322883.jpg)
Фото: Pianoбой Дмитрий Шуров / Facebook
Український музикант Pianoбой (Дмитро Шуров) 30 грудня на своєму YouTube-каналі презентував кліп на трек "Сьогодні це ми". "Усім нам під ялинку – пісенька! Сьогодні "не трогать, это на Новый год"! Завтра будуть інші, а сьогодні це ми", – анонсував прем'єру на своїй сторінці у Facebook музикант.
![](https://i3.ytimg.com/vi/fzyB571l2Gs/maxresdefault.jpg)