повернутись на
$39.51 €42.36

Світоліна прокоментувала свою перемогу на Wimbledon над першою ракеткою світу Свьонтек із Польщі

Світоліна прокоментувала свою перемогу на Wimbledon над першою ракеткою світу Свьонтек із Польщі Матч Світоліної зі Свьонтек тривав 2 години 41 хвилину
Українська тенісистка Еліна Світоліна 11 липня в Instagram лаконічно прокоментувала свою перемогу у чвертьфіналі одиночного жіночого розряду турніру із серії Великого шлему Wimbledon над першою ракеткою світу Ігою Свьонтек із Польщі.

"Важко знайти слова", – коротко підписала знімки спортсменка, на яких зафіксовано найяскравіші моменти поєдинку.

Переглянути цей допис до Instagram

Допис, розповсюджень Elina Monfils (@elisvitolina)

Матч зі Свьонтек тривав 2 години 41 хвилину. Світоліна зрівняла рахунок в особистих зустрічах зі Свьонтек (1:1) і вдруге за кар'єру вийшла у півфінал Wimbledon (уперше  2019 року).

У півфіналі Світоліна зіграє проти Маркети Вондроушової (№42 WTA) із Чехії, яка перемогла у чвертьфіналі американку Джесіку Пегулу (№4 WTA).

2023 року Wimbledon проводять із 3-го до 16 липня на трав'яному покритті. Призовий фонд турніру – £44,7 млн ($57 млн).

Світоліна заміжня за французьким тенісистом Гаелем Монфісом. Вони одружилися влітку 2021 року.

15 жовтня 2022 року спортсменка повідомила, що у них народилася дочка. Сім'я проживає в Монако.