Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+26 Київ

Політика

Кулеба заявив, що обговорив із Сіярто розвиток українсько-угорських відносин "у дусі взаємної поваги та довіри" 

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Вільнюсі (Литва) 7 липня зустрівся з главою МЗС Угорщини Петером Сіярто. Про це Кулеба повідомив у Twitter.

За словами Кулеби, він із Сіярто обговорили розвиток українсько-угорських відносин "у дусі взаємної поваги та довіри".

"Вітаю відкриття пунктів пропуску "Косино – Барабаш" і "Дзвінкове – Лонья". Угорщина також дозволить транзит до Австрії для українців, які подорожують потягом. Буду радий вітати Петера за кілька тижнів під час його візиту до Києва та на Донбас у якості голови Комітету міністрів Ради Європи", – написав міністр.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати