Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+30 Київ

Політика

"П'ємо до самого дна за російський флот!" Резніков прокоментував знищення чергового російського корабля 

Після появи інформації про знищення українськими військовими у Чорному морі російського корабля "Василий Бех" міністр оборони України Олексій Резніков іронічно написав у Twitter про "дно" та російський флот.

"Серед міністрів групи "Рамштайн" популярний тост: "П'ємо до дна за російський флот! До самого дна!" "Нептун" охороняє Чорне море в гарній компанії. Шукаємо наступну ціль", – написав він.

Війна Росії проти України. Головне(оновлюється)

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати