Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+20 Київ

Політика

Зеленський поспілкувався з Вучичем, який їздив 9 травня в Москву 

Президент України Володимир Зеленський поспілкувався з президентом Сербії Александром Вучичем, який їздив на парад Перемоги до столиці країни-агресора Росії Москви. Про розмову Зеленський повідомив у соцмережі Х 22 травня.

За словами українського президента, їхнє спілкування стосувалося європейської інтеграції та двосторонньої співпраці.

"Зокрема, говорили про взаємодію у форматі Україна – Південно-Східна Європа. Розвиватимемо його, щоб ефективність ставала ще більшою. Узгодили графік і домовилися бути в контакті", – уточнив він.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати