Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+29 Київ

Суспільство

18 листопада в Україні із 6.00 будуть вимушено вимикати електрику – "Укренерго" 

18 листопада в Україні будуть планові вимкнення електроенергії, проінформувала 17 листопада в Telegram національна компанія "Укренерго".

"18 листопада в усіх регіонах вимушено будуть застосовуватися заходи обмеження споживання. Із 6.00 до 22.00 діятимуть дві черги відключень одночасно. Причина тимчасового повернення обмежень – пошкодження енергооб'єктів під час сьогоднішньої масованої ракетно-дронової атаки", – ідеться в повідомленні.

У компанії зазначили, що енергетики намагаються якнайшвидше ліквідувати наслідки аварії і повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання.

"Укренерго" рекомендувала українцям дізнаватися про графіки вимкнень на інтернет-ресурсах оператора системи розподілу, а також закликала споживачів не вмикати кілька потужних електроприладів одночасно.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати