Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+23 Київ

Суспільство

Частина Рівного залишилася без світла через аварійне вимкнення електроенергії – мер 

Частина Рівного вранці 30 жовтня залишилася без електроенергії через аварійне вимкнення електрики. Про це повідомив у Telegram мер міста Олександр Третяк.

"ПрАТ "Рівнеобленерго" повідомляє про аварійне відключення світла: район Грабника, центр міста, район ТОВ "Рівнеобленерго". Аварійна бригада ТОВ "Рівнеобленерго" працює", – написав Третяк.

Він попросив усіх, у кого є електрика, зменшити її споживання до мінімуму, щоб підтримати енергосистему.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати