Цьогоріч він стартує 2 вересня й завершиться 30 червня наступного року. Обласним військовим адміністраціям доручено забезпечити організацію процесу залежно від ситуації з безпекою на тій чи іншій території, сказав прем'єр.
У Міністерстві освіти України зазначили, що у шкіл більше свободи у плануванні з урахуванням безпеки, ситуації в енергетиці, а також впливу війни на учнів і ймовірні освітні втрати.
ОВА й керівництва шкіл протягом року узгоджуватимуть дати канікул, на які Кабмін відвів не менше ніж 30 днів на рік, завили в МОУ.