Пошук по сайту

€51.67
$44.38

+23 Київ

Суспільство

Протягом доби на COVID-19 в Україні захворіло 73 правоохоронці 

Найбільшу кількість хворих на COVID-19 правоохоронців зафіксовано у Львівській, Чернівецькій, Житомирській, Волинській, Харківській областях та в Києві.

Протягом останньої доби в Україні на COVID-19 захворіло 73 працівники правоохоронних органів. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ України у своєму Telegram.

РЕКЛАМА

Найбільшу кількість хворих зафіксовано у Львівській, Чернівецькій, Житомирській, Волинській, Харківській областях та в Києві.

Загальна кількість хворих на COVID-19 серед правоохоронців від початку пандемії – 4154, одужало 3705 осіб, померло 11.

"У деяких інфікованих може не бути симптомів або хвороба протікає в легкій формі, але якщо є хронічні захворювання, це може призвести до ускладнень або летальних наслідків. Від COVID-19 померла співробітниця Національної поліції. Слідча мала супутні хвороби, а вірус став для неї летальним", – розповіли в міністерстві.

Станом на ранок 14 вересня загальна кількість підтверджених випадків COVID-19 в Україні сягнула 156 797. Померло 3211 осіб (33 протягом останньої доби), одужало 69 543 (650 упродовж доби).

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати