$39.78 €42.38
weather +10 Київ

"Динамо" (Київ) зіграло внічию з чеським клубом "Яблонець" у Лізі Європи

"Динамо" (Київ) зіграло внічию з чеським клубом "Яблонець" у Лізі Європи У складі "Динамо" забивали Циганков (ліворуч) і Гармаш

Обидві стартові зустрічі у груповому турнірі Ліги Європи футболісти київського "Динамо" завершили з однаковим рахунком – 2:2.

Київське "Динамо", ведучи в рахунку з перевагою у два голи, не втримало перемоги в гостях над клубом "Яблонець" із Чехії. Матч групового турніру Ліги Європи завершився внічию – 2:2.

На 8-й хвилині Віктор Циганков відкрив рахунок, на 14-й перевагу "Динамо" збільшив Денис Гармаш.

Ці самі футболісти забивали й у стартовому матчі групової стадії, коли динамівці приймали "Астану" з Казахстану. Та зустріч завершилася з рахунком 2:2, "Астана" відігралася в кінцівці.

У грі проти "Яблонця" киянам не вдалося втримати переваги.

На 33-й хвилині після кутового Давид Говорка відіграв один м'яч. А на 81-й хвилині Михайло Травник зрівняв рахунок.

Видання "ГОРДОН" вело онлайн-трансляцію матчу.

У наступному турі суперником "Динамо" стане французький "Ренн". Матч відбудеться 25 жовтня у Франції.