$39.47 €42.18
weather +15 Київ

"Динамо" в меншості на останній хвилині програло "Мальме" у матчі Ліги Європи

"Динамо" в меншості на останній хвилині програло "Мальме" у матчі Ліги Європи "Динамо" пропустило гол від "Мальме" на останній хвилині матчу

Після п'ятого туру групового етапу Ліги Європи "Динамо" посідає третє місце у квартеті B, "Мальме" – на другій сходинці.

Київське "Динамо" програло шведському "Мальме" у п'ятому турі Ліги Європи з рахунком 3:4, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

На 2-й хвилині матчу київський клуб пропустив після подачі з кутового, м'яч у ворота на дальній штанзі переправив Расмус Бенгтссон.

[MULTIMEDIA][/MULTIMEDIA][MULTIMEDIA_DESCRIPTION]Відео: footballua.tv[/MULTIMEDIA_DESCRIPTION]

На 18-й хвилині Віталій Миколенко отримав передачу від Віталія Буяльського на куті штрафного майданчика суперника і реалізував момент.

На 39-й хвилині Буяльський віддав другу гольову передачу в матчі, цього разу – на Віктора Циганкова, який довів рахунок до 2:1.

На 48-й хвилині Маркус Розенберг зрівняв рахунок після розіграшу штрафного.

На 57-й хвилині Ердаль Ракіп ударом із лінії штрафного майданчика вивів шведську команду вперед.

На 65-й хвилині Сергій Сидорчук одержав другу жовту картку і покинув поле. "Динамо" догравали матч удесятьох.

На 77-й хвилині гри Вербич забив після подачі Циганкова зі штрафного і довів рахунок до 3:3.

На 90+6-й хвилині Розенберг забив переможний гол своєї команди.

Після цього матчу "Динамо" опустилося на третє місце у групі B і має в активі шість очок. "Мальме" піднявся на друге місце з вісьмома балами.

Київська команда ще має шанси на прохід у плей-оф Ліги Європи, для цього в останньому турі "Динамо" вдома має перемогти швейцарський "Лугано", матч розпочнеться 12 грудня о 19.55.