$39.60 €42.44
weather +9 Київ

Двоє українців – у десятку найкращих спортсменів у чоловічому спринті на Кубку світу з біатлону

Двоє українців – у десятку найкращих спортсменів у чоловічому спринті на Кубку світу з біатлону Прима (на фото) і Підручний не промахнулися на стрільбі

Українські біатлоністи Артем Прима і Дмитро Підручний посіли восьме і 10-те місця у спринтерських перегонах на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону, який проводять у німецькому Рупольдінгу.

Двоє українських біатлоністів Артем Прима і Дмитро Підручний потрапили до десятка найкращих у спринтерських перегонах на п'ятому етапі Кубка світу з біатлону, який проводять у Рупольдінгу, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Прима посів восьме місце і відстав від лідера на 27,3 секунди, Підручний фінішував на дистанції 10 м із відставанням 34,8 секунди. Обидва українці пройшли трасу без промахів.

Переможцем спринту став француз Мартен Фуркад, друге місце посів його співвітчизник Кентен Фійон-Має, третім був німець Бенедикт Долль.

У спринті брали участь ще троє українців: Сергій Семенов посів 36-те місце, Антон Дудченко – 37-ме, а Богдан Цимбал закінчив перегони 88-м.

Отже, у перегони переслідування, які розпочнуться 19 січня о 15.30, кваліфікували чотирьох українців: Приму, Підручного, Дудченка і Семенова.