$39.47 €42.18
weather +12 Київ

Йоганнес Бьо виграв спринт на Кубку світу з біатлону. Підручний – у першій двадцятці Підручний фінішував на 19-й позиції

Норвежець Йоганнес Бьо виграв золоту медаль на восьмому етапі Кубка світу з біатлону, який відбувається у фінському місті Контіолахті.

Норвежець Йоганнес Бьо переміг у чоловічому спринті на восьмому етапі Кубка світу з біатлону, який відбувається у фінському місті Контіолахті, пише Biathlon.com.ua.

Йоганнес Бьо пройшов перегони за 22 хвилини 27,8 секунди, норвежець не хибив на вогневих рубежах.

Друге місце посів француз Мартен Фуркад (+21,1), третій – норвежець Емільєн Жаклен (+22,3).

У перегонах брало участь четверо біатлоністів з України. Найкращим був Дмитро Підручний, який з одним промахом фінішував на 19-й позиції (+1.13,16).

Артем Прима посів 22-ге місце (+1.19,0), Руслан Ткаленко фінішував 58-м (+2.23,0), Антон Дудченко – 72-й (+2.55,2), Сергій Семенов – 81-й (+3.07,4).

13 березня відбудеться жіночий спринт у межах восьмого етапу Кубка світу з біатлону. Початок – о 16.30.