$39.22 €42.36
weather +8 Київ

Українка фінішувала у десятку найкращих мас-старту на Кубку світу з біатлону

Українка фінішувала у десятку найкращих мас-старту на Кубку світу з біатлону Семеренко зробила три промахи на чотирьох вогневих рубежах

Українська біатлоністка Валентина Семеренко відстала від переможниці мас-старту на сьомому етапі Кубка світу з біатлону, який відбувається у чеському Нове-Место, на одну хвилину і 14,8 секунди.

Українська біатлоністка Валентина Семеренко 8 березня фінішувала дев'ятою в мас-старті на сьомому етапі Кубка світу з біатлону, який триває у чеському Нове-Место, пише Biathlon.com.ua.

Семеренко зробила три промахи на чотирьох вогневих рубежах і відстала від переможниці перегонів Тиріль Екхофф із Норвегії на одну хвилину і 14,8 секунди.

Друге місце посіла представниця Швейцарії Ханна Еберг, бронзу здобула німкеня Франциска Пройс.

Валентина Семеренко була єдиною представницею України на мас-старті.

У чоловічому мас-старті Дмитро Підручний фінішував на четвертому місці.

У перегонах узяв участь ще один українець – Артем Прима. Біатлоніст фінішував 11-м і відстав від лідера на хвилину і 8,2 секунди.

Це був останній день сьомого етапу Кубка світу з біатлону. 12 березня у Фінляндії почнеться восьмий етап змагань.