$41.09 €44.63
weather +30 Київ
languages

Йоганнес Бьо виграв спринт на Кубку світу з біатлону. Українці не потрапили до 20 найкращих Сергій Семенов був найкращим з українців

Норвежець Йоганнес Бьо виграв золоту медаль на сьомому етапі Кубку світу з біатлону, який відбувається у чеському Нове-Место.

Норвежець Йоганнес Бьо переміг у чоловічому спринті на сьомому етапі Кубка світу з біатлону, який відбувається у чеському Нове-Место, пише Biathlon.com.ua.

Йоганнес Бьо пройшов перегони за 24 хвилини і 56,8 секунди, норвежець не хибив на вогневих рубежах.

Друге місце посів француз Кантен Фійон Маї (+22,8), третє – норвежець Тар'єй Бьо (+1.01,1).

У перегонах брало участь четверо біатлоністів з України, ніхто з них не потрапив до 20 найкращих.

Сергій Семенов посів 24-те місце (+2.18,5), Дмитро Підручний фінішував на 35-му (+2.30,6), Антон Дудченко – 48-й (+2.59,5), Артем Прима – 49-й (3.00,8).