$39.47 €42.18
weather +10 Київ

"Ювентус" переміг "Брешію", "Лаціо" обіграв "Інтер". Результати 24-го туру чемпіонату Італії "Лаціо" переміг "Інтер" із рахунком 2:1

Після поразки від "Лаціо" у 24-му турі чемпіонату Італії "Інтер" опустився на третє місце в турнірній таблиці Серії А.

З 15-го до 16 лютого минуло дев'ять поєдинків 24-го туру чемпіонату Італії, повідомляє офіційний сайт Серії А.

15 лютого

"Лечче" – СПАЛ – 2:1

Голи: Манкосу, 41 (пенальті), Маєр, 66 – Петанья, 47

Український півзахисник "Лечче" Євген Шахов вийшов на заміну на 34-й хвилині матчу, результативними діями не вирізнявся.

"Болонья" – "Дженоа" – 0:3

Голи: Сумаоро, 28, Санабрія, 44, Крішито, 90 (пенальті)

Видалення: Схаутен, 34, Денсвіл, 89 (обидва – "Болонья")

"Аталанта" – "Рома" – 2:1

Голи: Паломіно, 50, Пашаліч, 59 – Джеко, 45

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Маліновський вийшов на заміну на 83-й хвилині матчу, результативними діями не вирізнявся.

16 лютого

"Удінезе" – "Верона" – 0:0

"Сампдорія" – "Фіорентина" – 1:5

Голи: Габбьядіні, 90 – Торсбю, 8 (автогол), Влахович, 18, 57, К'єза, 40, (пенальті), 78

Голи: Іммобіле, 50 (пенальті), Мілінкович-Савич, 69 – Янг, 44

Останній матч 24-го туру чемпіонату Італії "Мілан" – "Торіно" відбудеться 17 лютого.