$39.60 €42.27
weather +7 Київ

Луганська "Зоря" вилетіла з Ліги Європи

Луганська "Зоря" вилетіла з Ліги Європи До групового етапу Ліги Європи пройшла іспанська команда

У матчі відбірного плей-оф-раунду Ліги Європи луганська "Зоря" в Запоріжжі зіграла внічию з іспанським "Еспаньйолом" із рахунком 2:2. Перший поєдинок завершився перемогою іспанської команди.

29 серпня футбольний клуб "Зоря" (Луганськ) покинув Лігу Європи на стадії відбіркового плей-оф-раунду, зігравши внічию з іспанським "Еспаньйолом" (Барселона) в матчі-відповіді. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Друга гра двоматчевого протистояння відбувалася у Запоріжжі.

Першими забили гості. Факундо Феррейра відкрив рахунок на 34-й хвилині.

Відігралася "Зоря" вже після перерви, на 54-й хвилині відзначився Богдан Ледньов.

"Еспаньйол" знову вийшов уперед після точного удару Матіаса Варгаса на 62-й хвилині.

Українці теж відігралися – на 78-й хвилині забив Назарій Русин, який вийшов на заміну.

Рахунок 2:2 зберігся до фінального свистка.

У першому матчі суперників зафіксовано перемогу "Еспаньйола" з рахунком 3:1. Феррейра і Варгас забивали й у Барселоні. До групового етапу турніру пройшла іспанська команда.