$39.47 €42.18
weather +18 Київ

Маліновський забив вирішальний гол за "Аталанту" за вісім хвилин після виходу на заміну

Маліновський забив вирішальний гол за "Аталанту" за вісім хвилин після виходу на заміну Маліновський (ліворуч) вийшов на поле на 64-й, а забив гол на 72-й хвилині

Український півзахисник Руслан Маліновський забив третій гол за "Аталанту" в чемпіонаті Італії, чим приніс команді перемогу над "Фіорентиною" з рахунком 2:1.

Український футболіст "Аталанти" Руслан Маліновський 8 лютого забив переможний гол команди в матчі 23-го туру чемпіонату Італії, пише офіційний сайт клубу.

У 23-му турі чемпіонату Італії "Фіорентина" на своєму полі приймала "Аталанту". Маліновський почав матч у запасі.

Український гравець вийшов на поле на 64-й хвилині із рахунком 1:1, а на 72-й відзначився голом, який приніс "Аталанті" перемогу з рахунком 2:1.

Відео голу можна подивитися тут.

Це був 20-й матч Маліновського за "Аталанту" цього сезону чемпіонату Італії і третій гол українця в Серії А.

Після 23 турів команда, у якій виступає українець, посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії та має в активі 42 очки.