$39.72 €42.81
weather +16 Київ

Українського футболіста Зінченка видалили вперше в кар'єрі в матчі проти "Тоттенгема"

Українського футболіста Зінченка видалили вперше в кар'єрі в матчі проти "Тоттенгема" Зінченко попросив вибачення в партнерів за видалення в матчі проти "Тоттенгема"

"Манчестер Сіті" пропустив два голи від "Тоттенгема" після видалення українського захисника Олександра Зінченка в поєдинку 25-го туру чемпіонату Англії.

Українського гравця "Манчестер Сіті" Олександра Зінченка вперше в кар'єрі видалили у матчі 25-го туру чемпіонату Англії проти "Тоттенгема", пише офіційний сайт клубу з Манчестера.

Українець дістав першу жовту картку на 42-й хвилині поєдинку за неспортивну поведінку, другу – на 60-й за зрив атаки суперника.

Це були перші жовті картки для Зінченка в чемпіонаті Англії. До цього футболіст дістав чотири попередження в дорослому футболі.

"Тоттенгем" забив перший гол за три хвилини після видалення українця, а на 71-й рахунок став 2:0 на користь лондонського клубу.

Після матчу головний тренер "Манчестер Сіті" іспанець Пеп Гвардіола в коментарі офіційному сайту клубу сказав, що видалення Зінченка було головним епізодом гри: "Це було морально важко для команди. Ми говорили з ним у перерві, щоб він був обережним із жовтими картками".

Зінченко на своїй сторінці в Instagram попросив вибачення в партнерів та вболівальників "Манчестер Сіті": "Видалення – повністю моя провина. Це буде гарним уроком. Єдине, що я можу пообіцяти, – я працюватиму старанніше, ніж будь-коли раніше".

Для українця цей поєдинок був 16-м у сезоні за "Манчестер Сіті" в усіх турнірах і 11-м у чемпіонаті Англії.

Після цієї поразки "Манчестер Сіті" посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Англії й має в активі 51 очко, що на 22 менше, ніж у "Ліверпуля". "Тоттенгем" посідає п'яте місце і має в активі 37 пунктів.