$39.60 €42.44
weather +12 Київ

Молодіжна збірна України стала срібним призером чемпіонату світу з баскетболу 3х3

Молодіжна збірна України стала срібним призером чемпіонату світу з баскетболу 3х3 Українці дійшли до фіналу чемпіонату світу

У фіналі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 збірна України U-23 програла збірній Росії з рахунком 11:21.

6 жовтня на чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 у китайському Ланьчжоу збірна України віком до 23 років (U-23) поступилася у фіналі збірній Росії і завоювала срібні медалі. Про це інформує Федерація баскетболу України.

Українці першими вразили кільце суперника, але це був єдиний момент у поєдинку, коли рахунок був на їхню користь.

"До останніх секунд на майданчику продовжувалася жорстка боротьба. Однак нашій команді так і не вдалося переломити перебіг поєдинку", – ідеться в повідомленні.

Підсумковий рахунок – 21:11 на користь росіян.

Збірна України виступала у такому складі: Євген Балабан (клуб "Одеса"), Антон Мусієнко ("Київ-Баскет"), Микита Руслов та Іван Ткаченко (обидва – "Черкаські Мавпи").

На шляху до фіналу збірна України обіграла команди з Нідерландів (19:9 у півфіналі), Аргентини (18:14), Бразилії (20:16), Катару (15:13), Киргизстану (22:9) і програла італійцям (18:21).