$39.60 €42.44
weather +9 Київ

Підручний посів 10-те місце у спринтерських перегонах на чемпіонаті світу з біатлону Підручний подолав одне штрафне коло

Український біатлоніст Дмитро Підручний програв переможцю спринтерських перегонів на чемпіонаті світу росіянину Олександрові Логінову 56,4 секунди.

Український біатлоніст Дмитро Підручний фінішував на 10-му місці у спринтерських перегонах на чемпіонаті світу з біатлону, який відбувається в італійському Антгольці, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Підручний відстав від переможця перегонів росіянина Олександра Логінова на 56,4 секунди. Українець на двох вогневих рубежах промахнувся один раз і пройшов штрафне коло.

Друге місце в перегонах посів французький біатлоніст Кантен Фійон Маї, а третє – його співвітчизник Мартен Фуркад.

У пегонах брали участь ще чотири українці: Артем Прима посів 25-те місце, Сергій Семенов – 42-ге, Антон Дудченко фінішував 60-м, а Богдан Цимбал – 67-м.

13 лютого збірна України посіла п'яте місце у перших перегонах чемпіонату світу з біатлону 2020 року – змішаній естафеті. 14 лютого українка Олена Підгрушна посіла четверте місце в жіночому спринті.

16 лютого в межах чемпіонату світу з біатлону відбудуться чоловічі та жіночі перегони переслідування. Початок о 14.00 і 16.15 відповідно.

Розклад усіх перегонів світової першості можна подивитися тут.