$39.47 €42.18
weather +11 Київ

Україна посіла шосте місце в жіночій естафеті на Кубку світу з біатлону

Україна посіла шосте місце в жіночій естафеті на Кубку світу з біатлону Українські спортсменки пробігли одне штрафне коло

Жіноча збірна України з біатлону відстала від переможця, збірної Норвегії, на 1 хвилину 36 секунд.

Збірна України з біатлону посіла шосте місце в жіночій естафеті на четвертому етапі Кубка світу, який відбувається в німецькому Обергофі, повідомляє кореспондент видання "ГОРДОН".

Перше місце посіла збірна Норвегії, друге – Швеція (+21,1), бронзову нагороду завоювала збірна Франції (+33,1).

Україна відстала від лідера на 1 хвилину 35,9 секунди. Українські спортсменки пробігли одне штрафне коло і витратили сім додаткових патронів.

Збірну України представляли Анастасія Меркушина, Юлія Джима, Валентина Семеренко та Олена Підгрушна.

12 січня в межах Кубка світу з біатлону відбудеться жіночий мас-старт, початок о 13.45.